ZALECENIA
Zalecenia dla pozorantów na scenach
Chroniąc godność i dziedzictwo, zwracając się do kogoś wobec niepełnosprawnych lub ubezwłasnowolnionych co do praw i występujących w rolach organów władz publicznych, uposaża się pracę zgodnie z art. 69 Konstytucją określając możliwość powrotu do stosowania praw podstawowych, którymi uposaża się stanowiska pracy zarobkujących dążąc do wykazywania sposobności do odzyskania możliwości stosowania pełni władz publicznych, szczególnie określając uwolnienie od ograniczeń art. 62 ust 2 Konstytucji.
Poniższe pytania, korzystając z zasady równości stron, przed dokonaniem ingerencji na tzw. człowieku, należy zadać tzw. radcy prawnemu, tzw. adwokatowi, tzw. urzędnikowi, tzw. sędziemu, tzw. prokuratorowi, nauczycielowi, przedsiębiorcy, komornikowi, tzw. lekarzowi, itd.:
- Gdzie w tzw. prawie stanowionym, znajdę definicję tzw. osoby fizycznej?
- Czy tzw. sędziowie, o ile dokonują czynności w stosunku do firmy lub tzw. osoby fizycznej, mają obowiązek zapoznania się z aktami sprawy?
- Czy występuje Pan / Pani jako człowiek, który ma godność, czy tzw. osoba fizyczna?
- Skoro korzystamy z sądu jako Naród, czy występując jako człowiek z art. 4 i 31 tzw. Konstytucji, czy można obrazić jego budynki, drukarki, długopisy oraz inne zasoby należące do Narodu?
- Czy człowiek, na którego bezpośrednią przestrzeń, ma wpływ krzywd lub działań, ma prawo do ochrony od drugiego człowieka, nawet gdy nie ma tego świadomości?
- Co oznacza w tzw. prawie tzw. imię i nazwisko i gdzie znajdę tego definicję
- Czym się różni godność od imienia i nazwiska?
- Co do godności człowieka, występującego z art 4 i 31 tzw. Konstytucji RP, ma forma papierowa lub plastikowa tzw. dokumentów tożsamości?
- Czy człowiek ma prawo sądzić drugiego człowieka, wiedząc że człowiek z natury nie krzywdzi i nie pozwala krzywdzić?
- Jeżeli umysł człowieka uległ uszkodzeniu, na skutek czynników zewnętrznych, czy człowiek ma prawo te czynniki usunąć?
- Czy człowiek od którego zależy życie innego człowieka, jeżeli wykonuje swoje obowiązki bezprawnie lub krzywdzi siebie lub innych, ma prawo do wykonywania swojego zawodu?
- Czy człowiek ma prawo do ustanowienia pełnomocnika, w ochronie godności lub życia swojego lub pieczy swojej rodziny?
- Czy tzw. korporacja lub jej jednostka, może podpisywać umowę, wniosek, wydawać decyzję, oświadczenie, ustanawiać prawo?
- Czy człowiek żywy jest wystawcą dowodu osobistego, prawa jazdy, legitymacji lub paszportu?
- Jeżeli złamano przepisy art. 58 k.c. unieważniające czynność cywilno-prawną, to czy konsekwencje tego czynu są również bezprawne, jeżeli miały bezpośredni wpływ na dokonywanie kolejnych?
- Czy osoba fizyczna lub wystawione na nią tzw. dokumenty tożsamości oraz formy graficzne, słowne, liczbowe żyją?
- Gdzie rejestrowany jest tzw. numer PESEL?
- Czym różni się tzw. człowiek od tzw. obywatela, w rozumieniu rozdzielenia wynikającego z tzw. Ustawy Zasadniczej
- Czy funkcjonariusz publiczny, powinien mieć umocowanie jako człowiek, czy jako tzw. osoba fizyczna?
- Czy tzw. sędziego obowiązuje przestrzeganie prawa, w tym ustawy zasadniczej?
- Czy człowiek, który opłacany jest przez Naród, albo tzw. osoba, która działa dla Narodu, powinna pomagać człowiekowi, w ramach przyjętych na siebie obowiązków?
- Czy tzw. Polska ma granice i czym jest tzw. Poland Republic of
- Czym są tzw. numery D-U-N-S i co mają wspólnego z urzędami i sądami?
- Czy postawienie granic i podziałów człowieczeństwu jest zgodne z prawdą?
- Czym jest tzw. sędzia, skoro uważa, że może sądzić człowieka?
- Czy tzw. sędzia, który występuje jako martwa funkcja, osoba, bez umocowania prawnego jako człowiek z art. 4 i 31 tzw. Konstytucji, ma uczucia do rozstrzygania o sprawach rodzinnych? Jakie umocowanie prawne ma tzw. osoba w tzw. prawie, skoro definicji
- Czy przestępstwem jest narzucanie dziecku w wieku 7 lat tzw. osobowości, a także zmuszanie rodziców dziecka do poddania dziecka tzw. kształceniu? Jakie następstwa psychiczne dla istoty żywej, może przynieść narzucenie uprzedmiotowienia?