WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI
Właściwości wspomagające wymiar sprawiedliwości
Wobec powyższego sądu tworzenie jest zbędnością, gdy konstytucyjnie wyraźnie jest określony wieloma sposobami sądzenia, co do których należne było tylko właściwe tego rozpoznanie, o czym zawiadomienia w zakresie stosowania umów międzynarodowych oraz rozporządzeń i orzecznictw, zostały stosownie złożone do tych, którzy wykorzystywali dobra narodowe w zakresie wykazywanym lub kolidującym z ograniczeniami stawianymi przez konstytucję.
Określane sądami rejonowymi lub urzędami, izbami oraz innymi podmiotami rejestrowymi, są służebnością wobec tego, iż zakres stosowanej władzy przekraczając swoje dyspozycje, te formy nacechowywał bez uprawnień, czyli na gruncie bezprawia.
Dobro którym jest rzecz pospolita, to dobro każdego, bez względu na regionalność tzw. obywatelstwa co do stosowania tzw. urodzenia, więc bez granic stawianych tzw. k-rajom, nacechowania rozdzieleniami dziejów nam tylko przedstawianych jako tzw. fakty, poznawać mamy prawdę i dostępność z art. 60 Konstytucji rościć co do utajania, bez prawa do rezerwacji brzmienia którym się posługujemy przez coś co form życia jest pozbawione.
Formy oparte na tzw. in-formacjach tzw. reprezentantów interesariuszy stanowi przestępczość. Sąd poprzez stosowane funkcje sędziów, może przywracać tylko dostępność do tego co dziedzictwem należne każdemu, dążąc by stosowany był przez kogoś kto pełnię praw publicznych wykazuje.
Sąd wyjątkowy z art. 175 tzw. Konstytucji, ogłoszono zawiadomieniami, na przesłankach dekretu z 30.11.1939r. Dz.U. nr 102, angers z dn. 02.12.1939 r.), wici otrzymanych o braku grani i traktatów pokojowych od tych, którzy wykazują się zarobkowaniem w budynkach określanych ministerstwami, lecz przede wszystkim na podstawach stanowienia odnoszącymi się do konstytucji, którą każdy swoim dziedzictwem tworzył jednako mogąc się tym wykazywać.
Sądy określone są co do uchybień stosowania praw, stosowane są w formach prawideł lub zrzeszeń dozwolonych konstytucją i co do rozstrzygnięć ustanowione są pomiędzy stosowanymi fikcjami firm z art. 43 ust 4 w.p.n. (k.c.), wobec zadośćuczynień określonych art. 24 w.p.n. (k.c.), a w zakresie karnym na podstawie stosowanej Prokuratury Generalnej. Niniejsze wykazanie, uzupełnia zakres karny stosowania ustawy z art. 42, 44, 77 Konstytucji, a także co do stosowanych nadzorów kontroli samorządu terytorialnego oraz wykazywanych dla konstytucyjnie określonych instytucji w granicach stosowania prawa i na tego prawa podstawach wykazanych art. 7 Konstytucji.