KOMPETENCJE NARODOWE
Uposażenie sądów ograniczonych
Wykazywanie kompetencji narodowych
Ktoś kto stosowaniem zasad bez zgodności z prawami podstawowymi oraz na gruncie bezprawia, patologię przejawia służąc uwarunkowaniom także jest chroniony przez Naród lecz w zakresie określonym dostosowaniem stanowiska pracy. Bezsilność wobec konieczności zarobkowania, która powynna być regulowana za pomocą art. 20 Konstytucji w zakresie społecznym, podlega odwarunkowywaniu, by zniewolenie tzw. stosunkiem pracy i procedurami zależności ograniczać, przedstawiając uzależnionym od tej formy wykaz praw.
Powyższe wykazuje się z art. 69 Konstytucji, wykazując tych co nie w pełni prawią, tzw. stopień niepełnosprawności lub w wyniku niepoczytania także terapeutycznie na podstawie precedensu zdrowia niepoczytalność. Wsparciem określa się m.in. prawidła zawiadamiające o zakresie interwencji oraz przyczyn dysfunkcji na polach zarobkowania, wygodnictwa, stosowania wyższości służebnej oraz innych zależności od stosowanych procedur. Powyższe określa się wykazując brak winy, ku określeniu tego co jest przyczyną stosowania wobec siebie tzw. lepszości, gorszości, klasowości oraz służebności.
Wolność, którą jest każdy od chwili tzw. na-rodzenia, jest bez bez prawa podlegania osądom, dziatki są wolne od nacechowań dzieciństwa wobec dziedzictwa i godności którą wykazujemy się narodowo. Przejawy pozorów tzw. 11 listopada, jako sposób usypiania tych którym narzuca się i pozoruje iż kiedykolwiek podległość przejawialiśmy, wykazujemy prawieniem co do wolności, którą dziedzicząc przenosiliśmy, a wierzenie w ograniczenia przekładamy wiedzeniem zwycięstwa, wykazując prawienie wobec wzięcia pełnej odpowiedzialności, bo narodowej.
Państwowość jest sposobem rządzenia każdego, zwyczajowo przyjętym i stosowanym naszą gwarą, dlatego najważniejsze by powracać do stosowania gospodarstw domowych, które uzupełniane sposobnością prowadzenia działalności z art. 22 i 23 Konstytucji, zachowują prawa ochrony pracy, której wobec warunkowości pieniądza należy odpinać łatki tzw. zarobkowania.